KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376635
nr 1237 6635
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, PT, signerad, bladets mått: 20x26
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:46:42
21/2 20:15:39
300 kr
25/2 18:41:32